Hakkımızda

Yaşam alanları inşa ediyoruz.

10.07.1967 tarihinde inşaat şirketi olarak kurulan firmamız, 51 yıllık tecrübesiyle sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Anadolu yakasında birçok ilçede yapmış olduğumuz kat karşılığı anlaşmalı konutlar, iş merkezleri, kalitemizin canlı örnekleridir. İnşaatlarımız Beykoz ilçesinin Kavacık ve Anadoluhisarı mahallelerinde, Ümraniye ilçesinin birçok mahallesinde ve Kadıköy ilçesinde bitmiş veya yapılmaa devam etmektedir.

Firmamız kuruluşundan itibaren yaptığı işlerde kaliteden ödün vermemiştir. İnşaat piyasasında sağlam bir yere sahip olan firmamızın geçmişinde devlet ihalelerinden almış olduğu haahhüt işleri de bulunmaktadır. İller Bankası, Beykoz Devlet Hastanesi, Karayolları Genel Müdürlüğü gibi kurumlardan almış olduğu işlerin yapımını tamamlamış ve istenilen seviyede teslim etmişti. Gerek devlet kurumlarından almış olduğu taahhüt işlerini kerekse özel inşaatları aynı titizlikle tamamlamıştır.

Prensibimiz; yapılan her işe başlangıçtan itibaren 1.sınıf kalitede başlamak, aynı şekilde devam ederek istenilen kalitede tamamlamaktadır. İnşaatlarımızda vazgeçilmez kurallarımız; Sağlamlık (zemin etütlü, depreme dayanıklı), malzeme seçimi, (1.sınıf kalitede markalı ürünler),projeye sadakat (istenileni müşterilerimize verebilmek), işçilikte itina, estetik yönünden en yüksek seviyeyi yakalamak, zaman (taahhüt edilen tarihte işi teslim etmek) konusunda güvenilir olmaktır.

Arsanız Varsa, eviniz yıkılıp yapılacaksa, iş merkeziniz yapılacaksa bizi arayın…

Birikimleriniz ziyan olmasın istiyorsanız, birinci sınıf kalitede daire sahibi olmak istiyorsanız bizi arayın…